Презентація коміксів про УПА "Україна в боротьбі"


12 червня о 18.30 в приміщенні Української книгарні «Смолоскип» (м. Київ, вул. Межигірська, 21) ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» презентуватиме новий пригодницький журнал для дітей «Крилаті», а також книгу, яка за півроку пережила три перевидання й викликала значний резонанс – «Україна в боротьбі».
Сучасні «Крилаті» – це нове видання, яке зареєстроване і видається в Україні і є продовженням сумівського журналу „Крилаті”, який вже майже півстоліття видає Світова Управа Спілки Української Молоді. Першим осідком редакції була Америка, потім Бельгія, Канада і, нарешті, – Україна. Першим його редактором був талановитий письменник та поет Леонід Полтава.
З 2008 року „Крилаті” перетворюються на цілком новий дитячий проект, який буде цікавим широкому загалу українського юнацтва. Цей двомісячник має на меті не лише розважати та навчати, але і формувати із маленького громадянина нашої держави –державотворця. Виховати нового українця – європейського, обізнаного та творчого, самодостатнього, гордого за те, що він є частинкою української нації.
Видання в Україні зорганізоване зусиллями Світової Управи Спілки Української Молоді та Української Видавничої Спілки.
Журнал розрахований на вікову аудиторію від 6 до 10 років. Гарне художнє оформлення та дизайн не залишать байдужими малечу. Хоча цікавинки для себе можуть знайти читачі будь-якого віку.
Водночас, «Крилаті» реалізують й інші видавничі проекти, зокрема, у 2007 році було перевидано серію малюнків «Україна в боротьбі», авторства визначного українського художника-баталіста Леоніда Перфецького. Ця книга викликала значний резонанс в ЗМІ, громадських колах та державних установах. Лише за півроку було здійснено три видання «України в боротьбі» із загальним накладом 12 тис. примірників.

            Конт.особа –  Святослав Липовецький (Голова СУМ в Україні) 8-097-548-34-08