Київ: фотовиставка легендарного французького журналу

З 2 жовтня по 9 листопада у Києві під відкритим небом відбудеться щорічна фотовиставка журналу "Афіша" "Французьке кіно очима фотографів легендарного журналу "Cahiers du Cinema".

До експозиції увійдуть портрети Катрін Деньов, Фанні Ардан, Ізабелль Юппер, Жюльетт Бінош, Шарлотти Ремплінг, Азії Ардженто, Джейн Біркін і ще двадцяти зірок світового кіно. Авторами портретів виступили фотографи Кароль Беллаїш і Фредерік Полетті, хронікери журналу "Cahiers du сinema" ("Кайе дю сінема").

"Cahiers du сinema" – легендарний французький журнал про кіно, заснований 1951 року в Парижі. Великі режисери Франсуа Трюффо, Жан-Люк Годар, Клод Шаброль, Эрик Ромер (які згодом створили впливовий напрямок у світовому кінематографі – "французьку нову хвилю") регулярно публікували на його сторінках свої рецензії, виступаючи як кінокритики.

Виставку "Французьке кіно..." організовано за підтримкою Французького культурного центру, МКФ Молодість, журналу "Cahiers du сinema", французької кави "Carte Noire" і авіаліній Air France. Вона відбудеться з 2 жовтня по 9 листопада під відкритим небом у парку Шевченка. Вхід вільний, виставка працює цілодобово.

Нагадаємо, що журнал "Афіша" виступив медіапартнером фестивалю "Нове німецьке кіно", який триває в Україні з 25 вересня 2008 року.

Корреспондент.net
1 жовтня 2008 року