Фотопроект Рафала Мілаха “Grey” у галереї "РА"

                  Міжнародний фестиваль фотографії                               

                                                                                                                              

          за підтримки          

Польського Інституту у Києві

представляє фотопроект

Рафала Мілаха

(Польща)

Grey

9-20.10.2008

Галерея РА: вул. Б. Хмельницького, 32

Відкриття: 9 жовтня, четвер о 19:00; майстер-клас автора: 18 жовтня, субота о 15:00

Проект “Grey” – це розповідь про Сілезію, яка понад сто років була найбільш індустріальною частиною Німеччини, а згодом і Польщі. Важка робота, релігія та міцні регіональні традиції стали сутністю життя населення цього регіону. Із занепадом важкої промисловості у останні роки звичний світ Сілезії зникає. Високий рівень безробіття, закриті шахти та фабрики, спустошене навколишнє середовище – це далеко не єдині проблеми чотирьохмільйонного населення цього регіону.  

Рафал Мілах (Rafał Milach) народився 1978 року у містечку Глівіцє (Польща), нині живе у Варшаві. 2002 року отримав диплом магістра Художньої Академії у Катовіцах, а 2003 року - диплом бакалавра з фотографії в Інституті Креативної фотографії (ITF) в Опаві (Чехія). 

2004 року Рафал взяв участь у тренуванні для  перспективних фотожурналістів зі Східної та Центральної Європи, організований агенцією VII Photo Agency у Франції. 2006 року він отримав стипендію KulturKontakt у Австрії, а 2007 взяв участь у майстер-класі Джупа Свота (Joop Swart), що проводився фундацією World Press Photo Foundation в Амстердамі.

Роботи Рафала Мілаха регулярно друкують такі польські журнали як Przekrój, Newsweek Polska, Polityka, Duży Format (додаток до Gazety Wyborczej).

Також його роботи друкувалися у таких міжнародних виданнях, як: Newsweek, Die Zeit (Німеччина), Courrier International, Photo (Франція), L’Espresso (Італія), Guardian Weekend Magazine (Великобританія), DNA Magazine of Diário de Notícias (Португалія) та Courrier Japan (Японія).

Його роботи експонувалися у Польщі, Австрії, Іспанії, Німеччині, Японії та Китаї, а також  знаходяться у колекції музею Kiyosato Museum of Photographic Art  (Японія).

Цього року Рафал Мілах отримав нагороду World Press Photo. Окрім того, його знімки отримали багато національних та міжнародних нагород, серед них: Polish Press Photo Award, the Mio Photo Award (Японія), WBK Press Photo Award, Grand Press Photo та the Newsweek Poland Photo Award.

Попередня реєстрація на безкоштовний майстер-клас Рафала Мілаха за тел. 235 36 19, 235 36 21 або  на е-mail: kfc.classes@gmail.com

Галерея РА: Катерина Козьменко                         

тел.(044) 235 36 19, 235 36 21

kievfotocom@gmail.com

www.kievfotocom.com

Польський Інститут у Києві: Олена Зоц

 тел: (044) 288 03 04

 info@polinst.kiev.ua 

www.polinst.kiev.ua

Польський Інститут
09.10.2008