Кожен абітурієнт повинен показати хороші теоретичні знання української літературної мови – її словникового складу, звукової будови, морфології, синтаксису, стилістики і правил пунктуації, обов’язково наводячи при усній відповіді приклади. Йому також потрібно виявити належний рівень практичного володіння усним і письмовим мовленням, викладаючи думки логічно, послідовно, з використанням усього мовного багатства і дотриманням орфоепічних норм. Для декого подібне завдання потрібно буде виконати й щодо іноземних мов.

 

Ти хочеш отримати якісну освіту й цікаву престижну роботу? Потужний осередок філологічної освіти і науки з давніми традиціями, широким спектром кваліфікацій та практик, винятковими спеціальностями, унікальними навчальними пропозиціями - ось що таке Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Дізнайся більше про Інститут філології з буклету Інституту філології (файл .pdf, 327 Кb), презентації (файл .pdf, 1.7 Mb), кінофільму (файл .avi, 850 Mb), зі студентського відеоролика (файл .mpg, 980 Mb)  про будні кафедри загального мовознавства і класичної філології та з буклетів кафедри фольклористики і кафедри китайської, корейської та японської філології

 

Приєднуйся до нашої філологічної родини, ставай студентом одного з найкращих вишів України!