Проект "Вавилон" - це інформаційний інтернет-портал, де розміщена інформація про письменників - біографія, критика, довідка про їхні твори.

На даному етапі у базі даних міститься загальна інформація про 100 письменників. Переважно це лауреати Нобелівської премії.

Пошук можна вести за допомогою поля, куди вводиться ім'я автора або назва твору, як мовою оригіналу, так і українською. Також наявний алфавітний покажчик прізвищ авторів.

Інформація про авторів подається у такому вигляді:

  • загальний блок (повторюється на кожній сторінці про автора). Містить загальну інформацію про автора - фото, дата і місце народження та смерті, ім'я в оригіналі, короткий опис його творчості тощо;
  • список творів. Ця сторінка завантажується за замовчуванням. Містить список основних творів автора. Для деяких творів може бути подана детальніша інформація на окремих сторінках;
  • біографія. Якщо ця сторінка активна, то на ній розміщена біографія автора;
  • критика. Якщо ця сторінка активна, то на ній розміщено загальний огляд творчості автора.

Джерела інформації про наявних авторів - це довідник про нобелівських лауреатів, сайт нобелівського комітету, різні енциклопедії, у тому числі електронні. Проект відкритий для наповнення і розширення. Можна легко додавати інформацію про інших авторів. Також за необхідності можна змінювати і розширювати саму структуру сайту.