До Вашої уваги - тестова версія корпусу текстів української мови, розроблена співробітниками лабораторії комп'ютерної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Н.П.Дарчук (керівник проекту), В.М.Сорокіним (програміст), О.Б.Сірук, Я.В.Ходаківською, Н.Г.Чейлитко, М.О.Лангенбах. 

 Ми робимо цей корпус передусім для Вас, щоб Ви мали змогу зробити статистично обґрунтованим Ваше дослідження з української мови, літератури, культури, розширити і поглибити його відповідно до сучасних наукових норм. Тому Вашими повідомленнями про корпусові помилки або незручності Ви допоможете не тільки нам, а й собі та всім колегам, зацікавленим у швидкому отриманні якісних лінгвістичних результатів.

Частотні словники по розділах, авторах і т.ін.

Через великі обсяги інформації система не дозволяє користувачам будувати частотні словники груп текстів. Якщо Вам для досліджень потрібен словник, відсутній у наведеному нижче списку, будь ласка, зверніться до керівника проекту Н.П. Дарчук особисто, листом або скористайтеся формою зворотнього зв'язку на сайті (будь ласка, вкажіть повну інформацію про себе і мету дослідження).

На поточний момент доступні такі частотні словники:

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага! Система також надає можливість переглядати частотні словники всіх текстів корпусу (кожен текст окремо). Для цього достатньо знайти слово в корпусі, перейти на посилання "джерело" і на сторінці джерела побудувати частотний словник.  Крім того, за посиланням "Статистика текстів" можна вибрати будь-який текст та побудувати частотний словник для нього, але неможливо побудувати частотний словник для вузла, в який входять тексти.